Filmizlerdim Hz. Muhammed SAV. Hayatı 25. ve 26. Bölüm | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , » Hz. Muhammed SAV. Hayatı 25. ve 26. Bölüm

Hz. Muhammed SAV. Hayatı 25. ve 26. Bölüm

Hz. Muhammed SAV. Hayatı 25. ve 26. Bölüm - www.DiniFilmizle.Org

(Dini Film)Orijinal Adı : QAMAR BANI HASHEM

Türkçe Adı : HAZRET-İ MUHAMMED’İN HAYATI

Senaryo : Dr. Mahmoud AbdelKarim

Yönetmen : Mohammad Sheikh Najib

Oyuncular : Asaad Fidda, Rachid Assaf, Mahmoud Saeed, Ammar Shalah, Akef Najm, Abdel Karim el Qawasemi

Bölüm : 25. ve 26. Bölüm

Yapım Yılı : 2008

Film Özeti :  
Hazret-i Muhammed (sav)’in hayatını ve İslamiyet’in yayılışının öyküsünü konu alan muhteşem bir yapım Suriye yapımı olan televizyon dizisi, Hz. Muhammed’in dünyaya teşrifinden önceki olaylarla başlayıp ebedi aleme göç edişine kadar hayatının her safhasını itinalı bir yapımla ekrana getiriyor.

Kainatın yaradılış sebebi olan Hz. Muhammed’in örnek hayatını destansı bir dille anlatan duygusal yapım otuz bölüm halinde ekrana gelecek… Mohammad Sheikh Najib tarafından çekilen dizide Suriye, Lübnan ve Ürdün’den ünlü oyuncular yer alıyor. Süpervizörlüğünü ünlü yönetmen Najdat Anzour’un yaptığı dizi izleyenleri ekrana kilitleyecek.
 
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers