Filmizlerdim Dokunmayın Şabanıma Kemal Sunal tek part full hd izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » Dokunmayın Şabanıma Kemal Sunal tek part full hd izle

Dokunmayın Şabanıma Kemal Sunal tek part full hd izleDokunmayın Şabanıma Kemal Sunal izle Konusu: Şaban ve Ökkeş iki eski asker arkadaşıdır ve bir gün yolları kodeste birleşir. Şaban kadınlar konusunda tam bir korkak ve çekingen, Ökkeş ise hovardadır. Ökkeşi babası evlendirmek istemektedir. Bir anlaşma yaparlar ve Şaban, Ökkeş'i evlendirilmek istenilen kızdan kurtaracaktır. Beraber kızın evine giderler. Ne var ki daha önce kızı hiç görmemiş olan Ökkeş'te Şaban'da kıza aşık olmuştur... .

Bilgi: Yönetmen Adı:Osman F. Seden Oyuncular:Kemal Sunal, Ahu Tuğba, Halit Akçatepe, Ali Şen, Coşkun Göğen, Reha Yurdakul Yapım Yılı:1979 Türkiye Vizyon Tarihi:1979 Süre:79 Dk.

Film Yorum:Büyük üstad Kemal Sunal ın en iyi filmlerinden biri,filmin başında manitalarla yaşadığı olaylar beni gülmekten yarmıştır. -Hayrolaa,bugun cok geldın şaban abi. +merhaba,bi durum olduda -ne karı kız dalgası mı yine ? +bildigin gibi değil,binerken yanıma oturmuşlar.O saat alarmı yanıma almışım tabi.emirgan ın orda anlıyomusun?bi ters garda getirdim ikisini de iki si de tavdalar(millet gülmekten yarılır) -bitir işini şaban abiii yürü bee :))) +milleti indirdim kavşakta,siz kalın dedim kızlara yok dediler uln keserim kulağınızı dedimm +çektim surların oraya ver allahım ver,ver allahım ver bi ona bi onaa! :))

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers