Filmizlerdim Benjamin Button´ın Tuhaf Hikayesi - The Curious Case Of Benjamin Button izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , » Benjamin Button´ın Tuhaf Hikayesi - The Curious Case Of Benjamin Button izle

Benjamin Button´ın Tuhaf Hikayesi - The Curious Case Of Benjamin Button izle

Benjamin Button´ın Tuhaf Hikayesi - The Curious Case Of Benjamin Button izle

Konusu: Film, seksenli yaşlarında doğup, geriye doğru yaşlanan bir adamın hayatını konu alıyor. Benjamin Button hepimiz gibi zamanı durduramayan bir adamdır. Birinci Dünya Savaşı’nın sonunda, 1918’de, New Orleans’tan başlayıp 21. yüzyıla uzanan serüveniyle, onun hikayesi herhangi birininkinden daha sıradışı bir hayatı içerir. .

Bilgi: Yapımı : 2008 - ABD Tür : Dram , Fantastik , Gizem Süre: 166 Dak. Yönetmen : David Fincher Oyuncular : Brad Pitt , Cate Blanchett , Elle Fanning , Chandler Canterbury , Tilda Swinton Senaryo : Eric Roth , F. Scott Fitzgerald , Robin Swicord Yapımcı : Frank Marshall , Kathleen Kennedy

Film Yorum: Belki saatler ters çalışsaydı mutlu olabilirdik. En berbat halde doğup, en berbat şekilde ölebilirdik ama yine de bir şeyler yolunda gidebilirdi. Gözlerimizi açtığımız andan, kapattığımız ana kadar dünyayı sevebilirdik. Belki zamanı geri alıp, kaybettiklerimizi getirebilirdik. Evlerimize dönebilirdik. 80 yaşında doğup, yavaş yavaş 18′imize doğru ilerlersek hayat sonsuz bir mutluluk olurdu. Ama olmadı, olmayacak.

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers