Filmizlerdim Benim Adım Sam izle full izle I am Sam türkçe dublaj tek part full hd izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , » Benim Adım Sam izle full izle I am Sam türkçe dublaj tek part full hd izle

Benim Adım Sam izle full izle I am Sam türkçe dublaj tek part full hd izleBenim Adım Sam izle full izle I am Sam izleBenim Adım Sam izle full izle I am Sam izleKonusu: Sam Dawson(Sean Pean), kızı ile mutlu bir şekilde yaşayan ve Beatles'a büyük hayranlık besleyen bir adamdır.Genç adamın zeka düzeyinin 7 yaşında bir çocuğunkine eş durumda olması onları çok fazla rahatsız etmez.Kızı 7 yaşına geldiğinde ise onun için asıl sorunlar başlar. Artık kızı ondan çok daha ileri bir düzeye gelmektedir ve Sam ona pek fazla yardım edememektedir. Hükümet görevlileri kızı Sam'in yanından alırlar.Sam kızını geri alabilmek için 'sevgi' kelimesinin anlamına fazlasıyla uzak avukat Rita Harrison'ı (Mıchelle Pfeiffer)kiralar .

Bilgi:IMDB Puanı 7.4/10 Yapım:2001 - ABD Tür:Dram, Komedi Yönetmen:Jessie Nelson Senaryo:Jessie Nelson, Kristine Johnson, Yapımcı:Edward Zwick, Jessie Nelson, Richard Solomon, Marshall Herskovitz Süre:132 dk. Oyuncular Dakota Fanning, Sean Penn, Michelle Pfeiffer, Elle Fanning, Doug Hutchison, Dianne Wiest, Laura Dern, Richard Schiff, Rosalind Chao, Ken Jenkins, Loretta Devine, Pamela Dunlap, Stanley Desantis, filmciniz.biz, Mason Lucero, David Nathan Schwartz, Joseph Rosenberg, Brent Spiner, Wendy Phillips, Brad Silverman

Film Yorum:Güzel filmdi. Duygusaldı ve etkileyiciydi. Dakota Fanning gerçekten büyük bi star. Sean Penn hakeza. Oyuncular bu kadar iyiyken konuda uygunken filmin güzel olmaması için hiç bir sebep yok. İzlemeyen arkadaşlara önerim uygun bi ortam bulunsun. Espri kabiliyeti yüksek her filmde amacı gülmek olan bi arkadaşlarıyla oturup izlemesinler. Bu tarz filmleri o tip arkadaşlarla izlemeyi gerçekten sevmiyorum :)

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers