Filmizlerdim Barda Filmini tek part Full izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Barda Filmini tek part Full izle

Barda Filmini tek part Full izleBarda Filmini Full izle Konusu: Bir gece yarısı, arkadaşlarının işlettiği barda son biralarını içip eve dönecekken içeri giren beş kişilik bir grup tarafından silahla alıkonulurlar. Elleri, ayakları, ağızları bağlanan gençler sabaha kadar dayak, işkence ve tecavüze maruz kalırlar. Kendilerini alıkoyan grubun görünürde hiçbir amacı yoktur. Yaşları 20 ile 45 arasında değişen bu grup, hayatlarında eksik kalan her şeyin hesabını hiç tanımadıkları bu gençlerden çıkartırlar. Bu filmde 18 yaş sınırı vardır..iyi seyirler dileriz.. .

Bilgi:IMDB Puanı 6.7/10 Yapım:2007 ~ Türkiye Tür:Dram, Gerilim, Suç Yönetmen:Serdar Akar Senaryo:Serdar Akar Yapımcı:Serdar Akar, Güner Koralı, Alev Gezer Görüntü Yönetmeni:Mehmet Aksın Müzik:Selim Demirdelen, üçnoktabir Süre:1 saat 30 dk. Gösterim Tarihi:02 Şubat 2007 (Türkiye) Oyuncular Nejat İşler, Melis Birkan, Çağan Irmak, Erdal Beşikçioğlu, Zeki Demirkubuz, Burak Altay, Hakan Boyav, Serdar Orçin, Yeşim Büber, Nergis Öztürk, Onur Ünlü, Volga Sorgu, Salih Bademci, Cemal Şan, Eray Özbal, Meltem Parlak, Şamil Kafkas, Sarp Aydınoğlu, Sezen Aray, Doğu Alpan

Film Yorum:Barda’nın belki de en önemli başarısı, aynı şehirde dip dibe yaşamalarına rağmen birbirlerine kıskançlık, küçümseme ve nefret gibi duygularla bakan farklı gruplar arasındaki gerilimi ve şiddet potansiyelini gerçekçi bir şekilde ortaya koyuyor olması. Yakın zamanda yaşanmış tüyler ürpertici bir olayı referans alarak, benzerini en azından Türk sinemasında zor bulacağımız bir şiddet gösterisi sunuyor. Gerçekçi olup olmadığı sorusunun cevabını ise, işin plastik yönünü bir kenara bırakıp senaryonun farklı noktalarında aramak gerekiyor.

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers