Filmizlerdim | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE

Düşler Diyarı

Altı yaşındaki Hushpuppy, Louisiana’daki bentlerin güneyinde dimdik ayaktadır. Onu kıyamet gününe hazırlayan babası Wink ise esrarengiz bir hastalığa yakalanmıştır. Tam bu sırada doğa çığırından çıkar. Hava ısınır, buzullar erir ve tarih öncesi yaratıklardan oluşan “Auroch” isimli ordu donmuş mezarlarından kalkar. Şimdi Hushpuppy’nin dünyanın bir ucuna gidip annesini bulması ve evreni eski haline getirmesi gerekmektedir. Benzersiz ve etkileyici bu kahramanlık öyküsü ve filmin müthiş küçük oyuncusu Quvenzhané Wallis Sundance, Cannes’ın tartışmasız yıldızı oldu.

Tür
: Duygusal Filmleri İzle , Gençlik Filmleri İzle

Yapım
:

IMDB Puanı
: 7.3

Yönetmen
:

Oyuncular
:

Etiketler
: Düşler Diyarı filmini izle , Düşler Diyarı filmini seyret , Düşler Diyarı film izle , Düşler Diyarı filmini indir , Düşler Diyarı online izle , Düşler Diyarı online seyret , Düşler Diyarı hd izle , Düşler Diyarı tek part izle , Düşler Diyarı kaliteli izle , Düşler Diyarı full izle , Düşler Diyarı filmi ful izle , Düşler Diyarı direk izle , Düşler Diyarı dizi izle izle , Düşler Diyarı türkçe dublaj izle , Düşler Diyarı alt yazı izle 
 
Düşler Diyarı alt yazı izle
Filmizle
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers