Filmizlerdim YÜZÜKLERİN EFENDİSİ -2 İKİ KULE TEK PART FULL HD İZLE | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » YÜZÜKLERİN EFENDİSİ -2 İKİ KULE TEK PART FULL HD İZLE

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ -2 İKİ KULE TEK PART FULL HD İZLE


                                                             Reklamı KapatYüzüklerin Efendisi İki Kule HD izlefilmin 2. serisi türkce olarak sizlere sunulmustur arkadaslar filmizlerdim.com  sizlere iyi seyirler diler.
İki kule, Emyn Muil tepelerinde başlar. Yollarını güzelce kaybetmiş Hobbitler, Frodo ve Sam, esrarengiz Gollum’un kendilerini takip ettiğini farkederler ve onu kıskıvrak yakalarlar. Bir zamanlar bir Hobit olan ve beş yüz yıl sahip olduğu Yüzük karanlık Yüzüklerin Efendisi İki Kule HD izle bir tarafından bozulup bir yaratığa, dönüştürülen Gollum, kendisini serbest bırakmaları karşılığında, Hobbitleri olmasa bile Mordor’un Kara Kapıları’na götürmeye söz verir. Sam, bu yeni yol arkadaşına güvenmemektedir. Frodo ise bir zamanlar kendisi gibi bu yüzüğü taşıyan Gollum’a acımaktadır.
Tür:  Aksiyon, Macera, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım: 2002
IMDB Puanı: 8.7
Yönetmen: Peter Jackson
Oyuncular: Elijah Wood, Liv Tyler, Viggo Mortensen, Hugo Weaving, Ian McKellen, Dominic Monaghan, Peter Jackson, Karl Urban, David Wenham, Andy Serkis, Sean Astin, Christopher Lee, Miranda Otto, Craig Parker, John Rhys-Davies, Billy Boyd, Bernard Hill, Brad Dourif, Jed Brophy, Paris Howe Strewe, Bruce Hopkins, Sam Comery, Bruce Allpress


PART-1PART-2

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers