Filmizlerdim Var Olmayan Ülke - Neverland Türkçe Dublaj | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE

Var Olmayan Ülke - Neverland Türkçe Dublaj


Filmin Konusu
Yüzyıl Londra’sının sokaklarında büyüyen yetim Peter ve onun yankesici arkadaşları, akıl hocaları Jimmy Hook tarafından oyuna getirilir. Paha biçilemez, bazı inançlara göre büyülü olan bir küreyi çalarlar. Bu küre, onları paralel bir dünya olan Neverland’a taşır. Burada zaman hep sabit kalır ve hiç kimse yaşlanmaz. Beyaz ormanların, görkemli şehirlerin ve Tinker Bell’in liderliğindeki ağaç ruhlarının bulunduğu korku ve heyacanın birlikte olduğu mistik bir yerdir. Bu dünyada onsekizinci yüzyıl korsanlarının lideri deli Elizabeth Bonny ve ağaç ruhlarının gizemini Bonny ve ekibinden yıllardır koruyan Holy Man liderliğindeki Amerikan kabilesi arasında süregelen bir mücadele vardır. Kayıp Çocuklar ve Hook da kısa süre içerisinde gizemli dünyanın kaderini sonsuza kadar değiştirecek bu savaşa dahil olurlar.
İyi Seyirler…


Puanı: 7.6/10

Yapım: 2011 - ABD - İngiltere

Filmin Türü: Fantastik, Macera

Süre: 1 Saat 100 Dakika

Yönetmen: Nick Willing

Oyuncular: Rhys Ifans, Anna Friel, Charles Dance, Bob Hoskins, Qorianka Kilcher,

Senaryo: J.M. Barrie

Yapımcı: -
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers