Filmizlerdim Umut Kıyısı türkçe dublaj izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , » Umut Kıyısı türkçe dublaj izle

Umut Kıyısı türkçe dublaj izle Gösterim tarihi: 03 Temmuz 2012
 film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 6.7/10
 IMDB puanı: 6.6/10
 Yapım: 2012
 Oyuncular: Alexander Fehling, August Diehl, Ronald Zehrfeld, Sylvester Groth
 Tür: Dram
 Senaryo: Ronny Schalk
 Yönetmen: Toke Constantin Hebbeln
 Orijinal İsim: Wir wollten aufs Meer
 Film Konusu : Ünlü Alman yönetmen Toke Constantin Hebbeln’den harika bir baş yapıt. Almanyanın Batı ve Doğu şeklinde ikiye bölündüğü 80′li yılların Doğu Almanya’sında geçen bir film. O dönemin siyasal ve politik atmosferinin çok iyi anlatıldığı politik bir gerilim filmi. Baskıcı bir rejimin hüküm sürdüğü o yıllarda, çok iyi dost olan iki liman işçisi bu rejimden kaçıp kurtulma hayalleri kurmaktadırlar. Polis teşkilatı bu iki arkadaşa bu hayallerini gerçekleştirecekleri yönünde red edemeyecekleri bir teklif sunar. Karşılığında ise onlardan hainlik yapmalarını, birlikte çalıştıkları iş arkadaşlarını ve sendikalarının liderini ele vermelerini isterler.

Umut Kıyısı türkce dublaj izle, Umut Kıyısı  filmi izle, Umut Kıyısı  full izle, Umut Kıyısı tek part izle, Wir wollten aufs Meer  filmi izle,Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers