Filmizlerdim Stepford Kadinlari türkce dublaj izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » Stepford Kadinlari türkce dublaj izle

Stepford Kadinlari türkce dublaj izle

Stepford Kadinlari filmi izle

Gösterim tarihi: 30 Temmuz 2004
film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: /10
IMDB puanı: 5.1/10
Yapım: 2004
Oyuncular: Bette Midler, Matthew Broderick, Nicole Kidman
Tür: Komedi, Bilim Kurgu, Gerilim
Senaryo: Ira Levin
Yönetmen: Frank Oz
Orijinal İsim: The Stepford Wives
film Konusu : ABD yapımı çok kaliteli bir film, yönetmenliğini daha önce Komplo, Cenazede Ölüm, Çatlak Yönetmen gibi filmlere imza atan Frank Oz yapıyor. Oyuncuların arasında ise Glenn Close ve Christopher Walken gibi usta isimler var. Ayrıca Matthew Broderick, Roger Bart gibi kariyerinin başında olan isimler de filmde rol alıyor. Filmin oyuncuları arasında en çok dikkat çeken isim ise Nicole Kidman, hayranları tarafından çok sevilen filmiyle, Kidman uzun süre konuşulan isim oldu. Nicole Kidman, filmde çevresiyle yeni tanışmış ve alışmaya çalışan Joanna karakterini canlandırıyor. Kısa zamanda kasabada bir farklılık olduğunu fark eden Joanna, kasaba kadınlarının eşlerine aşırı itaat etmelerine ve evlerinden neredeyse hiç çıkmamalarına çok şaşırır. Çok geçmeden onların birer cyborg kopyaları olduklarını anlar….
Stepford Kadinlari türkce dublaj izle, Stepford Kadinlari  filmi izle, Stepford Kadinlari izle, Stepford Kadinlari tek part izle, Stepford Kadinlari hd izle, Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers