Filmizlerdim SİHİRBAZ THE İLLUSİONİST TÜRKÇE DUBLAJ TEK PART FULL HD İZLE | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » SİHİRBAZ THE İLLUSİONİST TÜRKÇE DUBLAJ TEK PART FULL HD İZLE

SİHİRBAZ THE İLLUSİONİST TÜRKÇE DUBLAJ TEK PART FULL HD İZLE18 Ağustos 2006
2006 - ABD ,  ÇekCumhuriyeti
Dram ,  Gerilim
110 Dak.
Neil Burger
Edward Norton ,  Jessica Biel ,  Aaron Johnson ,  Paul Giamatti , Eleanor Tomlinson
Fatih Özacun ,  Figen Sümeli ,  Kerem Kobanbay ,  Cem Kurtoğlu , Devrim Parscan
Neil Burger ,  Steven Millhauser
Bob Yari ,  Brian Koppelman


Marangoz bir ailenin oğlu olan Eisenheim (Edward Norton), aristokrat bir ailenin kızı Sophia'ya (Jessica Biel) aşık olur; ancak sosyal konumları nedeniyle ilişkilerinin yasaklanması sonucu Avusturya'yı terk ederek dünyayı keşfe çıkar. Eisenheim15 yıl sonra ünlü bir illüzyonist olarak isim yapmıştır; ülkesine döndüğünde eski sevgilisi Sophie Avusturya-Macaristan veliaht prensi Leopold (Rufus Sewell) ile nişanlanmak üzeredir.


                                                             Reklamı Kapat
Share this article :

1 yorum:

Anonymous dedi ki...

Sihirbaz edward norton'un en sevdiğim filmlerindendir kesinlikle oscarlık bir performans göstermiş film ilk dakikadan son dakikaya kadar sürükleyici geçiyor ve seyirciyi sürekli düşündürüyor ve ters köşeye yatırıyor final zaten kusursuz bir kaç arkadaşım prestij filmiyle kıyaslamış ama bence bu film prestijden kat kat üstün en sevdiğim repliği "Dünyayı dolaştım olağanüstü şeyler gördüm,çözdüm ama çözemediğim tek gizem neden kalbimin senden vazgeçemediğiydi." izlemeyen herkese sakin kafayla bir an önce izlemesini tavsiye ediyorum..

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers