Filmizlerdim Seytanla El Sikismak türkce dublaj izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , » Seytanla El Sikismak türkce dublaj izle

Seytanla El Sikismak türkce dublaj izle

Şeytanla El Sıkısmak  filmi izle

Gösterim tarihi: 09 Eylül 2007
film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 6.8/10
IMDB puanı: 7.5/10
Yapım: 2007 Şeytanla El Sıkışmak
Oyuncular: James Gallanders, Owen Sejake, Roy Dupuis
Tür: Dram, Tarihi, Savaş
Senaryo: Roméo Dallaire
Yönetmen: Roger Spottiswoode
Orijinal İsim: Shake Hands with the Devil
Film Konusu : Şeytanla El Sıkışmak filmi, göreviyle vicdanı arasında kalan bir komutanın hikayesini konu alıyor. Ateşkes ilan edilen bir bölgeye, Birleşmiş Milletler tarafından gönderilen Korgeneral Romeo Dallaire isimli komutan gittiği andan itibaren çok dikkatli olmak zorundadır. Şayet en ufak bir kıvılcımda savaş yeniden başlayabilecek gibi görünmektedir. İsyancıların başını Tutsi’ler çekmektedir ve aynı zamanda hükümeti de Hutu’lar kontrol etmektedir. Bu iki grup arasında bir ateşkes ilan edilse dahi bu barış süreci pekte uzun sürmeyeceğinin sinyallerini vermektedir. Günler geçen, Bm askerleri ve Korgeneral o güne kadar herşeyi çok güzel idare etmiş, hiç bir problemle karşılaşmamışlardır.

 Şeytanla El Sıkısmak  türkçe dublaj izle, Şeytanla El Sıkısmak  filmi izle, Şeytanla El Sıkısmak film izle, Şeytanla El Sıkısmak full izle, Şeytanla El Sıkısmak  tek part izle, Şeytanla El Sıkısmak izle,Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers