Filmizlerdim Ölüm Kapani Dark Floors film izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » Ölüm Kapani Dark Floors film izle

Ölüm Kapani Dark Floors film izle

Yapım:2008 Finlandiya, İzlanda
 Tür:Fantastik, Gerilim, Korku
 Yönetmen:Pete Riski
 Süre:1 saat 24 dakika.
 Başrollerde: Lordi ,Kita ,Amen ,Ox ,Awa ,Skye Bennett ,Noah Huntley ,Dominique McElligott ,Ronald Pickup ,William Hope.
 Film Konusu : Otistik küçük kızının hastanede yeterince iyi bakılmadığına inanan babası onu eve götürmeye karar vermiştir. Yapılan hiç bir tedavi artık cevap vermemekte ve durumu kötüye gitmektedir. Taburcu olmayı bekleyemeyen baba, kızıyla hastaneden çıkmaya çalışırken aksilikler ve korkunç tuzaklar yakalarını bırakmaz. Asansör bozulur ve hastaneden bir kaç kişi ile birlikte kilitli kalırlar. Kapılar açıldığında ise hastanenin terk edildiğini görürler. Her çıkışa ulaşmaları bir başka kabusa dönüşür.. Karanlıktan gelen yaratıkların korkunç saldırıları ile artık başbaşadırlar… Bu garip hastane onları yakalamaya çalışan bir Ölüm Kapanına dönüşür.
 
 Ölüm Kapanı Dark Floors direk izle, Ölüm Kapanı Dark Floorsf full izle, Ölüm Kapanı filmini izle, Ölüm Kapanı full izle, Ölüm Kapanı izle, Ölüm Kapanı Türkçe Dublaj izle Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers