Filmizlerdim Muhtesem ve Kudretli filmi izle (2013) | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Muhtesem ve Kudretli filmi izle (2013)

Muhtesem ve Kudretli filmi izle (2013)

Muhtesem ve Kudretli filmi full izle

Gösterim tarihi: 08 Mart 2013
film-izle-dunyansi.blogspot.com puanı: 7.7/10
IMDB puanı: 6.8/10
Yapım: 2013
Oyuncular: James Franco, Mila Kunis, Rachel Weisz
Tür: Aile, Macera, Fantastik
Senaryo: Mitchell Kapner
Yönetmen: Sam Raimi
Orijinal İsim: Oz the Great and Powerful
Film Konusu : Küçük bir sirkin büyücüsü olan ve karmaşık ahlaki değerlere sahip Oscar Diggs (James Franco), sıkıcı bir yer olan Kansas’tan uzaklardaki capcanlı Oz Ülkesi’ne atıldığında turnayı gözünden vurduğuna inanır – şöhret ve servete çok yaklaşmıştır – ta ki onun herkesin beklediği Muhteşem Büyücü olduğu konusunda ikna olmamış Theodora (Mila Kunis), Evanora (Rachel Weisz) ve Glinda (Michelle Williams) ile karşılaşana kadar. Oz Ülkesi’nin ve sakinlerinin karşı karşıya olduğu sorunların içine istemeye istemeye çekilen Oscar, çok geç olmadan kimin iyi kimin de kötü olduğunu anlamak zorundadır. İluzyon ve hünerleri – ve hatta biraz sihirbazlık – aracılığıyla büyü becerisini ortaya koyan Oscar sadece kendini Güçlü Oz büyücüsü haline getirmekle kalmaz aynı zamanda daha iyi biri olur.
Muhtesem ve Kudretli filmi izle, Muhtesem ve Kudretli türkçe dublaj izle, Muhtesem ve Kudretli  full izle, Muhtesem ve Kudretli  tek part izle, Muhtesem ve Kudretli  film izle,Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers