Filmizlerdim MATRİX -1 TÜRKÇE DUBLAJ TEK PART FULL HD İZLE | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » MATRİX -1 TÜRKÇE DUBLAJ TEK PART FULL HD İZLE

MATRİX -1 TÜRKÇE DUBLAJ TEK PART FULL HD İZLE


                                                             Reklamı Kapat


Thomas Anderson bir bilgisayar programcısıdır. Ayrıca Neo nickname’ini kullanan çok usta bir “hacker” dır. . Ancak siyah takım elbiseli ve gözlüklü adamların yakın takibindedir. Bu takibin nedenini ise karşılaşacağı Morpheus’dan öğrenecektir. Neo, birden kendini Morpheus’un anlattıklarına güvenmek zorunda kaldığı büyük bir komplonun içinde bulur. İçinde yaşadığımızı sandığımız bu dünya tamamiyle aldatıcıdır. Tüm insanlık aslında uzaydan gelen yaratıkların köleleridir. Trinity ve Morpheus’un da yardımıyla kendilerini bu düzeni yıkmaya adayan bir grubun içindedirler.

Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım: 1999
IMDB Puanı: 8.7
Yönetmen: Andy Wachowski
Oyuncular: Keanu Reeves , Hugo Weaving , Laurence Fishburne , Carrie-Anne Moss , Joe Pantoliano
Filmi izlemek için önce Close Ad And Watch es Free User basın daha sonra Start Video Nov a basın ve filmi sorunsuz izleyin.Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers