Filmizlerdim Kıyamet Günü Türkçe Dublaj Full izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , » Kıyamet Günü Türkçe Dublaj Full izle

Kıyamet Günü Türkçe Dublaj Full izle

Kıyamet Günü Full izle

Konusu: Maria ve Henry 3 çocuklarıyla birlikte kış tatillerini geçirmek için Tayland'a giderler. Bu tropik cennete birkaç gün keyifli vakit geçirmek isteyen aile, 25 Aralık gecesi düzenlenen Christmas partisine gider ve bolca eğlenirler. Ertesi sabah havuz keyfi yaptıkları sırada korkunç bir gürültüyle ortalık sarsılmaya başlar. Maria ve Henry korku içinde dona kaldıklarında, otelin duvarları üzerinden dev dalgalar da üzerlerine doğru hızla gelmektedir! 26 Aralık 2004'te yaşanan tsunami felaketini kurtulmayı başaran bir ailenin gerçek hikayesi üzerinden anlatan filmin başrollerinde Naomi Watts ve Ewan McGregor'u seyrederken filmin yönetmenliğini ise The Orphanage filmiyle tanıdığımız J.A. Bayona üstleniyor...Film hakkındaki olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyor, iyi seyirler diliyoruz... .

Bilgi:Yapım:2012 - İspanya, ABD Tür:Aksiyon, Dram, Gerilim Yönetmen:Juan Antonio Bayona Senaryo:Sergio G. Sánchez Görüntü Yönetmeni:Óscar Faura Müzik:Fernando Velázquez Süre:114 dk. Oyuncular Naomi Watts, Ewan McGregor, Tom Holland, Geraldine Chaplin, Marta Etura, Nicola Harrison, Russell Geoffrey Banks, Gitte Witt, Sönke Möhring, Dominic Power, Bruce Blain, Oaklee Pendergast

Film Yorum:Ewan McGregor'un şu ana kadarki izlediğim en iyi performansını verdiği filmde ünlü aktör karakterin duygusal geçişlerini harika vermiş; fakat En İyi Erkek Oyuncu kategorisinin bu sene oldukça kalabalık olması McGregor'un en büyük şansızlığı olacak. Öte yandan güçlü performansıyla filmi sırtlayıp götüren Naomi Watts ise Maria olarak filmdeki en zor rolün altından başarıyla kalkmış. Kadın oyuncu kategorisinin bu sene kalabalık olmadığını düşünürsek Watts'ın Oscar adaylığı alma ihtimalinin oldukça fazla olduğunu düşünüyorum. Bu arada Tom Holland'ın oyunculuğunun da dikkat çektiğini belirtmek gerek.

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers