Filmizlerdim Kano – La pirogue türkce dublaj izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , » Kano – La pirogue türkce dublaj izle

Kano – La pirogue türkce dublaj izle

Kano – La pirogue filmi izle

Gösterim tarihi: 20 Mayıs 2012
film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: /10
IMDB puanı: 6.8/10
Yapım: 2012
Oyuncular: Laïty Fall, Malaminé 'Yalenguen' Dramé, Souleymane Seye Ndiaye
Tür: Dram
Senaryo: Abasse Ndione
Yönetmen: Moussa Touré
Film Konusu : Dakar’da ki bir balıkçı köyündeki hayatı anlatan bir film. Bir balıkçı köyü olan bu yerde, insanlar kanolarla denize açılıyorlar. Burada geçim sıkıntısı yüzünden yasa dışı pek çok şey dönmektedir. Bunların başında da insan ticareti, kaçakçılık ve yasal olmayan yollarla İspanya’ya yapılan girişlerdir. Bu balıkçı köyü kullanılarak kanolar vasıtasıyla İspanya’ya bir çok kişi gitmektedir. Baye Laye isimli adam bir kanonun kullanıcısıdır, eski ve usta bir denizci olan Laye’ye bir çok önemli bir iş teklifi gelir. Bir grup insanı İspanya’ya kaçırması gerekiyordur. Köye daha yakın olan İspanya’nın adası, Kanarya Adalarına götürmesi yeterlidir.
Kano – La pirogue türkce dublaj izle, Kano – La pirogue filmi izle, Kano – La pirogue film izle, Kano – La pirogue full izle, Kano – La pirogue tek part izle, Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers