Filmizlerdim İron Man: Technovore’nin Yükselisi filmi izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » İron Man: Technovore’nin Yükselisi filmi izle

İron Man: Technovore’nin Yükselisi filmi izle

İron Man: Technovore’nin Yükselisi full izle

Gösterim tarihi: 16 Nisan 2013
film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 5.2/10
IMDB puanı: 5.2/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Eric Bauza, Matthew Mercer, Norman Reedus
Tür: Animasyon, Bilim-Kurgu, Aksiyon
Senaryo: Brandon Auman
Yönetmen: Hiroshi Hamazaki
Orijinal İsim: Iron Man: Rise of Technovore
Film Konusu : Kaçık ama yetenekli bir genç olan Stane, yeni bir zırh geliştirdi. Iron Man’in zırhından daha iyi olduğunu düşündüğü zırhını kötü amaçları için kullanacaktı. Iron Man’e benzeyen zırhıyla yaptığı her işte, suç demir adamın üzerine kalacaktı. Tony Stark yeni bir uydu fırlatmaya hazırlanıyordu. Stane bu uydu fırlatılışı sırasında bir terörist saldırı düzenledi. Bütün suç demir adamın üzerine kaldı.


İron Man: Technovore’nin Yükselisi türkce dublaj izle, İron Man: Technovore’nin Yükselisi  filmi izle, İron Man: Technovore’nin Yükselisi full izle, İron Man: Technovore’nin Yükselisi tek part izle, İron Man: Technovore’nin Yükselisi  izle,Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers