Filmizlerdim İNDİANA JONES -4 KRİSTAL KAFATASI KRALLIĞI TEK PART FULL HD İZLE | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » İNDİANA JONES -4 KRİSTAL KAFATASI KRALLIĞI TEK PART FULL HD İZLE

İNDİANA JONES -4 KRİSTAL KAFATASI KRALLIĞI TEK PART FULL HD İZLE
Dış İlişkiler Konseyi kutsal hazine için ilk maceranın başladığı topraklara yeniden geri döner. Ancak 'Herşeyi Gören 12 değerli taş' içinde hipnotik bir güce sahip olan 'Ephod' taşına ihtiyaçları vardır. Konseydekilerin bu fikrini öğrenen Indiana Jones onları takip eder. Çünkü eğer biri Ephod'u ele geçirirse, onun gücüne dayanamayacak ve kişilik değiştirerek dünyayı yönetme gücüne sahip olacaktır. Ephod Armageddon Savaşı'nı yeniden başlatacak güce sahiptir. filmizlerdim.com İyi seyirler Diler ..
Tür: Aksiyon Filmleri, Editör Önerisi, Fantastik, Komedi, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler
Yapım: 2008
IMDB Puanı: 6.6
Yönetmen: Steven Spielberg,
Oyuncular: Cate Blanchett, Shia LaBeouf, Harrison Ford, John Hurt, Jim Broadbent, Alan Dale, Ray Winstone, Neil Flynn, Karen Allen, Andrew Divoff, Sasha Spielberg, Igor Jijikine, Joel Stoffer,Share this article :

1 yorum:

Anonymous dedi ki...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers