Filmizlerdim İNDİANA JONES -2 KAMÇILI ADAM TÜRKÇE DUBLAJ TEK PART FULL HD İZLE | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » İNDİANA JONES -2 KAMÇILI ADAM TÜRKÇE DUBLAJ TEK PART FULL HD İZLE

İNDİANA JONES -2 KAMÇILI ADAM TÜRKÇE DUBLAJ TEK PART FULL HD İZLE


                                                             Reklamı Kapat

Şangay’da bir gece kulübündeki kargaşadan son anda kaçan Indiana Jones, yanında uzakdoğulu küçük yardımcısı ve istemeden kader birliği ettiği genç ve çekici şarkıcı Willie olduğu halde, kendisini Hindistan’da bulur. Maceraperest arkeolog, küçük bir köydeki çocukları kaçırarak madende çalıştıran ve zulüm eden Thuggee tarikatıyla karşı karşıya gelir.
Kana susamış bu şeytani tarikatın hedefi, yüz yıl önce İngiliz sömürgeciler tarafından yasaklanan korkunç eylemlerine devam etmek için madenlerde kaybolmuş olan kutsal elmasları bulmaktır. www.filmizlerdim.com iyi seyirler diler.
İzlenme:
75.419
Orjinal Adı:
Indiana Jones and the Temple of Doom
Yönetmen Adı:
Steven Spielberg
Yapım Yılı:
1984
IMDB Puanı:
7.5
Oyuncular:
Harrison Ford, Kate Capshaw, Jonathan Ke Quan, Amrish Puri, Roshan Seth

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers