Filmizlerdim Hızlı ve Öfkeli 6 filmi türkçe altyazı izle (2013) | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Hızlı ve Öfkeli 6 filmi türkçe altyazı izle (2013)

Hızlı ve Öfkeli 6 filmi türkçe altyazı izle (2013)

Hizli ve Öfkeli 6 filmi izle
Gösterim tarihi: 24 Mayıs 2013
film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: /10
IMDB puanı: 7.8/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Paul Walker, Vin Diesel
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Senaryo: Chris Morgan
Yönetmen: Justin Lin
Orijinal İsim: Fast & Furious 6, Fast and Furious 6
Film Konusu : Dom ve Brian’ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir.

Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinası olan paralı askerlerden oluşmaktadır başındaysa Letty adında acımasız ve eski bir asker yer almaktadır. Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine çekmektir.
Hizli ve Öfkeli 6 filmi türkce altyazi izle, Hizli ve Öfkeli 6 filmi izle, Hizli ve Öfkeli 6 full izle, Hizli ve Öfkeli 6 film izle, Hizli ve Öfkeli 6 izle, Hizli ve Öfkeli 6 tek part izle, 
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers