Filmizlerdim G.D.O. Karakedi filmi izle full izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » G.D.O. Karakedi filmi izle full izle

G.D.O. Karakedi filmi izle full izle Gösterim tarihi: 25 Ocak 2013
 film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 5.0/10
 Yapım: 2013
 Oyuncular: Melisa Aslı Pamuk, Şafak Sezer, Seda Yıldız, Serkan şengül, Volkan Başaran
 Tür: Komedi
 Senaryo: Şafak Sezer
 Yönetmen: Murat Aslan
 Film Konusu : İstanbul'un eski semtlerinden olan Balat'ta yaşayan ve kendi yağlarıyla kavrulan üç kardeş, taksicilikle hayatını kazanan Gürkan, pilavcılık yapan Orhan ve iflah olmaz biçimde aşık olan Duran... Herkes gibi yaşam mücadelelerini sürdürürken, sıradan dertlerini de çözmeye çalışan bu üç kardeşin hayatı bir gün başlarına gelen bir kazanın yol açtığı, cinayet, mafya, kız kaçırma üç geniyle allak bullak olur.
Bolca yanlışlıklar komedyası ve aksiyon dolu sahnelerin olacağı filmin senaryosu Şafak Sezer'e ait. Yönetmen koltuğunda ise Maskeli Beşler serisi ile tanınan Murat Aslan oturuyor.
Başrolde Şafak Sezer'i seyredeceğimiz filmin kadrosunda Volkan Başaran, Serkan Şengül, Demet Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Şener Kökkaya gibi isimler de yer alıyor.

G.D.O. Karakedi filmi izle full izle, G.D.O. Karakedi izle, G.D.O. Karakedi hd izle, G.D.O. Karakedi full izle, G.D.O. Karakedi tek part izleShare this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers