Filmizlerdim Aslan Yürekli Richard Türkce altyazi izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , » Aslan Yürekli Richard Türkce altyazi izle

Aslan Yürekli Richard Türkce altyazi izle

Aslan Yürekli Richard  filmi izle

Gösterim tarihi: 09 Şubat 2013
film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 5.0/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Malcolm McDowell, Stewart Arnold, Veronica Calilli
Tür: Aksiyon, Macera
Senaryo: Gero Giglio, Stefano Milla
Yönetmen: Stefano Milla
Orijinal İsim: Richard: The Lionheart
film Konusu : Dönemi hristiyan ve müslüman yazarlarının anılarına dayanılarak hazırlanan filmde, Aslan Yürekli Richard’ın seferleri konu alınmıştır. Son kez kız kardeşine veda ederek ülkesinden ayrılan Richard, büyük bir sefere çıkmıştır. Bu sefer ne para ne mal ne de başka birşey uğrunadır. Bu seferin tek bir amacı vardır, oda kutsal toprakları yani kudüsü hristiyanların eline geçirmektir. 1. Richard, yaptığı seferler ve halkına gösterdiği ilgiden dolayı İngiltere tarihinde çok önemli bir yere sahiptir.

Aslan Yürekli Richard  Türkce altyazi izle, Aslan Yürekli Richard  izle, Aslan Yürekli Richard filmi izle, Aslan Yürekli Richard  filmi full izle, Aslan Yürekli Richard  tek parrt izle, Aslan Yürekli Richard hd izleShare this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers