Filmizlerdim THE GRANDMASTERS TÜRKÇE DUBLAJ FULL HD İZLE | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » THE GRANDMASTERS TÜRKÇE DUBLAJ FULL HD İZLE

THE GRANDMASTERS TÜRKÇE DUBLAJ FULL HD İZLE


                                                             Reklamı Kapat
2013 The Grandmasters Türkçe Altyazılı izle – Hd Film Sitesi
The Grandmasters Filmini izleme alanımızda bulunmakta olan bütün Film izleyicilerine hoş geldiniz diyoruz Online Film izleyicileri tarafında oldukça yoğun bir şekidle aranan bu filmi Hd Film izleme kalitesiyle sizlere sunmuş bulunmaktayız umarız 720p Film izleme imkanı sunmamızdan dolayı memnun oluyorsunuzdur.
2013 The Grandmasters Türkçe Altyazılı izle – Hd Film Sitesi senaryo çok başarı ve gerçek bir hikayeye dayanıyor olmasıda kurguyu kolaylaştırmış bu kolaylaşma sonucundada harika bir film çıkmış diyor ve konuya atlıyorum hemen; 30lu yıllarda dövüş sanatlarının popüler olmasıyla giderek daha fazla insan Güney Çin’deki Foshandaki profesyonelerden bu sanatı öğrenmek ister. Bazı deneyimli ustalar karşılaştıkları kişileri sınar ve karşılıklı çatışmalar olur… Tüm konsantrasyonlarını elde etmek her yeri kilitlerler ve çatışmalar bitmeden kimsenin dışarı çıkmasına izin verilmez. Bir sonuç alınana kadar ne yemek vardır ne de dinlenmek. Ip Man dövüş sanatlarında olağanüstü yetenekli zengin bir genç adamdır ama mütevazi bir kişidir ama tevazü onu dertten kurtarmaz bir gün bu çatışmalardan birinin ortasında kalır ve kurtulmak için tüm yeteneğini kullanmak zorundadır. Ustalar onun dövüş yeteneğine hayran kalır Kung usta ve kızı Kung Yi de bunlar arasındadır genç kızın bu yeni gence ilgi duyması gecikmez. Not: büyük Usta İp Man’ın Bruce Lee’yi Eğittiği zamanlarını anlatıyor.
2013 The Grandmasters Türkçe Altyazılı izle – Hd Film Sitesi IMDB Puanı: 7.1/10 yani on üzerinden yedi nokta birdir. İyi Seyirler dilerim.Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers