Filmizlerdim SUÇ ORTAĞI FİLMİ TEK PART TÜRKÇE ALTYAZILI İZLE | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » SUÇ ORTAĞI FİLMİ TEK PART TÜRKÇE ALTYAZILI İZLE

SUÇ ORTAĞI FİLMİ TEK PART TÜRKÇE ALTYAZILI İZLE


Suç Ortağı Türkçe Altyazılı izle – Stolen Türkçe Altyazılı izle
Film bir banka soygunu sırasında ihanete uğrayıp 8 yıl hapis yatan usta bir soyguncu olan Will Montgomery’nin ( Nicholas Cage ) hikayesi ile başlıyor. Will Montgomery, hapisten yeni çıkmıştır ve artık sabıkalı geçmişini geride bırakıp uzun suredir görmediği kızı Alison Loeb ( Sami Gayle ) ile ilişkisini düzeltmeye hazırdır.
Bu arada Will Montgomery’nin 10 Milyon dollarlık fidyeyi ulaştırabilmesi için yalnızca bir günü vardır. Hem FBI hem de Vincent’in ( Josh Lucas) inanmamasına rağmen para aslında onda değildir.
Montgomery için bu durumda tek bir seçenek kalmıştır. İç güdülerine güvenip eski suç ortağı güzel, seksi ve akıllı Riley Jeffers ( Malin Akerman ) ile tekrar bir araya gelip, bir soygun daha yapmak ve çok geç olmadan kızını kurtarmak.
Tür: 2013 Filmleri, Aksiyon, Türkçe Alt Yazılı, Yabancı Filmler
Yapım: 2013
IMDB Puanı: 5.3
Yönetmen: Simon West
Oyuncular: Nicolas Cage, Josh Lucas, Danny Huston, Mark Valley, Sami Gayle
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers