Filmizlerdim Karen Otobuste Ağlıyor filmi izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Karen Otobuste Ağlıyor filmi izle

Karen Otobuste Ağlıyor filmi izle

Karen Otobuste Ağlıyor full izle
 Gösterim tarihi: 13 Mayıs 2011
 film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 7.0/10
 IMDB puanı: 6.5/10
 Yapım: 2011
 Oyuncular: Angela Carrizosa, Angelica Sanchez, Diego Galindo, Diego Pelaez, Juan Manuel Diaz Oroztegui
 Tür: Dram
 Senaryo: Gabriel Rojas Vera
 Yönetmen: Gabriel Rojas Vera
 Orijinal İsim: Karen llora en un bus 
 Film Konusu : Karen, senelerce ev kadınlığıyla eşinin yanı başında yer alan, kendi yaşam mücadelesini vermekten aciz ve şimdi orta yaşlarını süren bir bayandır. Evliliklerinin 10. senesinin ardından Karen artık canına tak ettiğinin farkına varır ve kendi ayakları üzerinde durma kararı alır.
 O güne kadar yastık altına koyduğu parayla Bogotá kentinin merkezinde kendisine küçük bir oda kiralar ve bir iş aramaya başlar. Ancak genç yaşlarını, hiç iş tecrübesi edinmeden geride bırakmıştır ve şimdi her şeye yeni bir sayfa açmak oldukça zordur.
Karen Otobuste Ağlıyor filmi izle, Karen Otobuste Ağlıyor full izle, Karen Otobuste Ağlıyor izle, Karen Otobuste Ağlıyor türkçe dublaj izleShare this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers