Filmizlerdim Greenberg Türkçe Dublaj izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » Greenberg Türkçe Dublaj izle

Greenberg Türkçe Dublaj izle


Filmin Adı: GreenBerg (Türkçe Dublajdır.)
Filmin Yapım Yılı: 2010
Filmin Yapım Yılı: ABD
Filmin Türü: Komedi - Dram
Filmin Süresi: 1 saat 47 dakika
Filmin Yönetmeni: Noah Baumbach
Filmin Oyuncuları: Ben Stiller, Rhys Ifans, Juno Temple, Jennifer Jason Leigh, Brie Larson
Filmin Senaristleri: Jennifer Jason Leigh, Noah Baumbach
Filmin Yapımcıları: Jennifer Jason Leigh, Scott Rudin
Film Hakkında: "GreenBerg" filmi, 2010 yılında ABD'de çekilmiş olan 1 saat 47 dakikalık bir komedi ve dram filmidir.
Filmin Konusu: Film, filmin başrollerindeki bir adamın ismini taşıyor. Greenberg bir müddet hiç birşey yapmayarak herşeyden uzak bir şekilde ve herşeyi akışına bırakarak yaşamak istemektedir. Bu süre zarfında ise hayatını ve geçmişte neler yaptığını gözden geçirip neler olup bittiğini anlamak için böyle birşey düşünüyordur. Tabi bunları yapması içinde erkek kardeşinin yanına taşınması gerekmektedir ve o şekildede yapar. Ama Greenberg bu hayatın sıkıcı olduğunu düşünür ve eski arkadaşlarını özlemeye başlar. Ama eski arkadaşlarının hayatı hepten değişmiştir. Karşı cinslede arası iyi olmayan GreenBerg yapacaklarını sınırlayan bu faktörleri ortadan kaldırmak isteyecektir.
İyi seyirler dileriz...
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers