Filmizlerdim Göçebe - The Host filmi izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Göçebe - The Host filmi izle

Göçebe - The Host filmi izle

Göcebe - The Host filmi full izle
 Gösterim tarihi: 29 Mart 2013
 film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 6.4/10
 IMDB puanı: 5.8/10
 Yapım: 2013
 Oyuncular: Diane Kruger, Jhil McEntyre, Rachel Roberts, Saoirse Ronan, Shyaam Karra
 Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon, Romantik
 Senaryo: Andrew Niccol, Stephenie Meyer
 Yönetmen: Andrew Niccol
 Orijinal İsim: The Host 
 Film Konusu : Dünya uzaylı istilasına uğramıştır. Tüm insanlar virütik biçimde yayılan bu türe yenik düşmüştür. Bu uzaylılara Wanderer adı verilmektedir. Wanderer’lar insan bedenlerin ehiç zarar vermeden bilinçlerini ve ruhlarını ele geçirmektedir. Bu tür aynı zamanda bir şekilde dünyaya da barışı getirmiştir. Bilinçleri ve ruhları zarar görmeyen ve bu zararı görmekten kaçabilen bir grup insan mücadele etmektedir. Melanie Stryder’dan bu insanlardan biriyken Jared Hower adında hala ‘insan’ olan bir genç ile karşılaşır ve ikili çok geçmeden aşık olur. Melanie yakalanır ve istilacıların eline geçer. Bedeni ve ruhu artık ele geçirilmiştir.

Etiketler: Göçebe filmini izle, Göçebe full izle, Göçebe izle, Göçebe The Host direk izle, Göçebe The Host full izle, Göçebe The Host online izle, Göçebe Türkçe Altyazılı izleShare this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers