Filmizlerdim DÖVÜŞ KULÜBÜ TEK PART HD TÜRKÇE DUBLAJ İZLE | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » DÖVÜŞ KULÜBÜ TEK PART HD TÜRKÇE DUBLAJ İZLE

DÖVÜŞ KULÜBÜ TEK PART HD TÜRKÇE DUBLAJ İZLE

Dövüş Kulübü İzle – Fight Club HD Türkçe Dublaj İzleOregon Üniversitesinde yüksek lisansını yapmakta olan Chuck Palanhiuk’un yakın bir gelecekte var olan ve aklı karışık genç bir adamı konu edinen romanından esinlenerek beyaz perdeye aktarılanFight Club‘da filmi betimleyen, tanınmış bir otomotiv şirketinde güzel bir işe sahiptir. Basit yaşamı kronik uykusuzluk problemiyle çekilmez bir duruma gelmiştir. Ailesi veya yakın bir dostu bulunmayan Jack, doktorunun önerisi ardından kanserli hastaların terapi topluluğuna dahil olur. Terapi toplulukları sırasında Marla’yla tanışır o da genç adam gibi hasta olmadığı halde terapi grubunun toplantılarına gitmektedir. Jack’in ve Marla’nın uğraşları tüketici kültürünün anlamsızlığına karşı bir duruştur adeta kariyer sahibi fakat tek başına yanlız insanların bir dışa vurumu. Jack’ın jenerasyonu ölü bir gendir. Bir seyahat ardından evinin yanmış olduğunu gördüğünde arayabileceği tek kişinin yolculuk sırasında tanıştığı sabuncu Tyler Durden olmasıda adeta bunun tam bir ispatıdır. İçilmiş olan birkaç içkinin sonrasında park yerinde Tyler, kahramanımızı kendini dövmesi için kışkırtacaktır. İçlerinde start veren bu kavga Jack’in yaşamını değiştirecektir. Bir zaman sonra Jack Tyler’ın evine yerleşir. Tyler’ın önderliğinde bir dövüş kulübünün doğmasıyla bu kulübde sayıları elliyi geçmemek şartıyla genç erkekler birbirleriyle dövüşecektir. Çok hızlı bir şekilde popüler hale gelen bu kulüp ve Tyler Durden hızlı bir biçimde bu bitik jenerasyonun mesihi konumuna gelir. Sitemiz Olayfilm.com Dövüş Kulübü orjinal adıyla Fight Club için iyi seyirler diler.
Gösterim: 1999
IMDB Puanı: 8.9/10
Yapım: 1999 - ABD , Almanya
Süresi: 139
Yönetmen: David Fincher
Yapımcı: Art Linson, Arnon Milchan
Tür: Dram, Suç
Oyuncular: Brad Pitt, Edward Norton, Helena Bonham Carter, Jared Leto, Meat Loaf
Senaryo: Dövüş Kulübü İzle - Fight Club HD Türkçe Dublaj İzle
Senaryo (Kitap): Dövüş Kulübü İzle - Fight Club HD Türkçe Dublaj İzle
Alternatif İsim: Dövüş Kulübü İzle - Fight Club HD Türkçe Dublaj İzle
İzlenme: 5 kez izlendi

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers