Filmizlerdim Canakkale Yolun Sonu Film izle full izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Canakkale Yolun Sonu Film izle full izle

Canakkale Yolun Sonu Film izle full izle

Çanakkale Yolun Sonu 

Film Tür: 2013  Film izle, Aksiyon, Dram, Savaş, Tarih, 
film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 8.9
Yerli Filmler
Yapım: 2013
IMDB Puanı: 7.9
Yönetmen: Kemal Uzun
Oyuncular: Gürkan Uygun,Berrak Tüzünataç,Umut Kurt,Stephen Chance,Fikret Yıldırım Urağ
Etiketler: çanakkale yolun sonu izle
Film konusu :  Kurtlar Vadisi dizisi ile yollarını yakın zaman önce ayıran dizinin 10 senelik değişilmez oyuncusu Gürkan Uygun, şimdi karşımıza Çanakkale Savaşı konulu güzel bir film ile çıkıyor. Memati karakterini oynamaktan adeta sıkılan oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden ayrıldığında teklif üstüne teklif almıştı. Memati’nin kabul ettiği teklif Çanakkale Yolun Sonu izle filmi oldu.
Çanakkale: Yolun Sonu Filmi izleme alanımıza hepiniz hoş geldiniz Film izleyicilerinin merakla bekledikleri bu filmi Online Film izleme imkanıyla sitemizde sunmaktan oldukça mutluyuz bu mutluluğumuzu paylaşmak için 
2013 Çanakkale: Yolun Sonu Yerli Film izle – 720p Film izle oldukça başarılı bir film olmuş dünya çapındaki puanlamalarada bakacak olursak gerçek anlamda başarısı tartışılmaz artık diyor ve konuya geçiş yapıyorum: 25 Nisan 1915… Osmanlı İmparatorluğu’nun direniş kapısı olan Çanakkale, gemi yoluyla geçilememiş ve işgalciler, çaresiz bir manevrayla Gelibolu kıyılarına çıkartma yapmaya başlamışlardır. İşgal kuvvetlerinin belki de en büyük direnişi gördükleri koy, o andan sonra mağlup bir ordunun adıyla anılacaktır; Anzak Koyu.
 
Canakkale Yolun Sonu Film izle full izli, Canakkale Yolun Sonu film izle, Canakkale Yolun Sonu hd izle,

Çanakkale Yolun Sonu Film izle full izle 


Hilal-i Ahmer cemiyetindekiler ve Muhsin’le Hasan’ında içinde bulunduğu destek birliği beş günlük yolculuğun sonunda, 25 Mayıs 1915’te cepheye ulaşırlar. Hasan, siperlere indiği anda, savaşın hayal ettiğinden daha acımasız olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Daha ilk gün, bir Anzak askeriyle siper içerisinde burun buruna gelir ve abisinin son anda yardımına koşmasıyla kıl payı hayatta kalır. Birkaç gün sonra Muhsin bir Anzak keskin nişancıyı vurup, daha önce Balkan savaşında da komutasında yer aldığı Yüzbaşı İbrahim Adil tarafından keskin nişancılık görevine getirilir. Muhsin’inse İbrahim Adil’den tek bir isteği vardır. Kardeşi Hasan’ı geri hizmete çektirmek… O andan sonra Muhsin, bir diğer keskin nişancı Şeref’le birlikte yüksek rütbeli düşman askerlerini avlayacak, kardeşi Hasan’sa ikmal çadırlarından cepheye tüfek ve mermi sandıkları taşıyacaktır. Muhsin’in nişancılık ve sızma konusundaki hüneri, düşman hattında kısa sürede efsane olmasına yol açar. Bu durum karşısında Anzak askerlerin bile içten içe nefret ettikleri İngiliz Binbaşı Steward, karşı atağa geçmek ve kendi canını korumak amacıyla ordunun en iyi nişancısı olan, onbaşı William Eagle’ı Anzak koyuna getirtir. Eagle’ın tek bir görevi vardır. Mümkün olduğunca çok subay öldürmek ve bütün koya nam salan Muhsin’in dikkatini çekip bu hünerli Türk nişancının hayatına son vermek.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers