Filmizlerdim Bitik Şehir - Broken City türkce altyazi izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » Bitik Şehir - Broken City türkce altyazi izle

Bitik Şehir - Broken City türkce altyazi izle

Broken City  türkce altyazi izleBitik Şehir - Broken City  türkce altyazi izle  

Gösterim tarihi: 18 Ocak 2013
 film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 6.5/10
 IMDB puanı: 6.1/10
 Yapım: 2013
 Oyuncular: Barry Pepper, Catherine Zeta-Jones, Jeffrey Wright, Mark Wahlberg, Russell Crowe
 Tür: Gerilim, Suç
 Senaryo: Brian Tucker
 Yönetmen: Allen Hughes
 Orijinal İsim: Broken City 
 Film Konusu : Emekli bir polis memuru olan ve şirketten kovulmasının ardından özel sektörde dedektif olarak iş hayatına devam eden Billy Taggart, New York eyaletinin belediye başkanı Nicholas Hostetle tarafından kendisine zaman geçtikçe yabancılaşan karısı Emily Barlow’u takip etmesi için vazifelendirilmiştir. Taggert yaptığı ince araştırmalar ve incelemelerin ardından kendini gizemli olayların içerisinde bulacaktır. Başkanın iş ve özel yaşamını mercek altına alan Taggart gün geçtikçi dişli düşmanlar edineceği büyük bir skandalın eşiğine doğru sürüklenme yolundadır.
Bitik Şehir - Broken City  türkce altyazi izle, Bitik Şehir full izle, Bitik Şehir 2013 filmi izle, Bitik Şehir film izle, Broken City izle,Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers