Filmizlerdim Yukarıdaki Çocuk (2012) – L’enfant d’en haut Full Türkçe Altyazılı izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » Yukarıdaki Çocuk (2012) – L’enfant d’en haut Full Türkçe Altyazılı izle

Yukarıdaki Çocuk (2012) – L’enfant d’en haut Full Türkçe Altyazılı izle

Gösterim tarihi: 18 Nisan 2012
IMDB puanı: 7.0/10
Yapım: 2012
Oyuncular: Gillian Anderson, Jean-françois Stévenin, Kacey Mottet Klein, Léa Seydoux, Martin Compston
Tür: Dram, Suç
Senaryo: Ursula Meier
Yönetmen: Ursula Meier
Orijinal İsim: L’enfant d’en haut 
Film konusu : İsviçre ülkesinde popüler bir kayak merkezinin aşağısında yer alan sanayi vadisinde on iki yaşındaki Simon, herhangi bir işte çalışmayan ablası Louise ile beraber hayatını sürdürmektedir. Geçim kaynakları ise zengin turistlerin akın ettiği kayak merkezinde ufak tefek hırsızlıklar yapmaktır. Oyunbozan bir yabancıyla birlikte işbirliği yapan Simon, haddinden büyük işlere kafa tutunca ablası ile olan ikili ilişkisi zarar görmeye başlar. Eninde sonunda her ikisi de hayatın güçlükleriyle karşı karşıya gelmeye başlarlar ve Simon, dermanı yukarıya sığınmakta bulacaktır.
film etiketler : Yukarıdaki Çocuk Full izle – Yukarıdaki Çocuk izle – Yukarıdaki Çocuk Online izle – Yukarıdaki Çocuk Filmini izle – Yukarıdaki Çocuk Altyazılı izle – Yukarıdaki Çocuk Türkçe Altyazılı izle – L’enfant d’en haut Full izle – L’enfant d’en haut izle

DİKKAT ! MAHKEME KARARLARI NEDENİYLE FİLMLERİ İZLEYEMİYORSANIZ, DNS ÇÖZÜMLERİ VE FİLMİ İZLEMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers