Filmizlerdim Yenilmez 2 full izle türkçe dublaj izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , » Yenilmez 2 full izle türkçe dublaj izle

Yenilmez 2 full izle türkçe dublaj izle

Yapım : Amerika Birleşik Devletleri.
 Yapım Yılı : 2006
 Türkiye Gösterim Tarihi : 2006
 Yönetmen : Isaac Florentine.
 Yapımcı : Boaz Davidson ve David Varod yapmışlardır.
 Filmin Türü : Dram, Suç, Aksiyon, Macera ve Spor türündedir.
 Filmin Dili : Türkçe Dublaj.
 Filmin Başrol Oyuncuları ve Diğer Oyuncu Kadrosu : Scott Adkins, Mark Ivanir, Silvio Simac, Michael Jai White, Ben Cross, Daisy Lang, Ivaylo Geraskov, Eli Danker, Ken Lerner ve Valentin Ganev oynamışlardır.
Yenilmez serisinin ikincisi ve en çok beğenilen filmi olan Undisputed 2 Last Man Standing Filmi kalitesiyle ilk filmi gölgede bıraktı gibi görünüyor. Filmi seyredenler, bu bölümün ilk filmden çok daha iyi olduğunu ifade ederek Scott Adkins’in filme ayrı bir hava kattığını dile getiriyorlar.
Filmin Konusu : Eski dünya şampiyonu Buz adam Chambers, üstüne atılan iftira nedeniyle rus hapishanesinde cezasını cekmek icin gonderilmisitir. Cezaevindeki kafes dövüslerinde özgürlügünü aramaktadır.
Yenilmez 2 izle , Yenilmez 2 Türkçe Dublaj izle , Yenilmez 2 Full izle , Yenilmez 2 HD izle , Yenilmez 2 Filmini izle , Undisputed 2 izle , Undisputed 2 Online izle


 
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers