Filmizlerdim Yedi Psikopat - Seven Psychopaths filmi türkçe altyazı izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » Yedi Psikopat - Seven Psychopaths filmi türkçe altyazı izle

Yedi Psikopat - Seven Psychopaths filmi türkçe altyazı izleGösterim tarihi: 22 Mart 2013
film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 7.7/10
IMDB puanı: 7.3/10
Yapım: 2012
Oyuncular: Abbie Cornish, Christopher Walken, Colin Farrell, Harry Dean Stanton, Helena Mattsson, James Landry Hébert, Linda Bright Clay, Sam Rockwell, Woody Harrelson
Tür: Komedi, Suç
Senaryo: Martin Mcdonagh
Yönetmen: Martin Mcdonagh
Orijinal İsim: Seven Psychopaths
Film konusu : Uzun bir zamandır düzgün bir eser çıkartmakta zorlanan senarist Marty, tam da yazmayı arzuladığı türden psikopat bir öykünün içine düşmenin eşiğindedir. Bunun nedeni sağolsun, köpek kaçırma olaylarına dalan arkadaşı Billy, gerçekte hiç bir yardımı dokunmayan her türlü yardıma hazır. Billy’nin Hans’la birlikte yaptığı küçük ‘eşekliğin’ ucu bir mafya babasının çok değerli minik köpeğine değince işler pek de yolunda gitmeyecektir.
Yedi Psikopat - Seven Psychopaths filmi türkçe altyazı izle, Yedi Psikopat filmi izle, Yedi Psikopat filmi full izle, Seven Psychopaths filmi izle,Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers