Filmizlerdim Undercover Bridesmaid filmi türkce altyazı izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » Undercover Bridesmaid filmi türkce altyazı izle

Undercover Bridesmaid filmi türkce altyazı izle

Gösterim tarihi: 15 Nisan 2012
Yapım: 2012
IMDB puanı: 5.7/10
Film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 7.0/10
Oyuncular: Brooke Burns, Gregory Harrison, Jay Kenneth Johnson, Justin Baldoni, Kayla Mae Maloney, Martha Madison, Nadège August, Nicole Paggi, Shashawnee Hall
Tür: Romantik
Senaryo: Brian Sawyer, Gregg Rossen
Yönetmen: Matthew Diamond

Film Konusu : Camp Rock (2008), Dancemaker (1998) filmlerinin adeta yapı taşı konumunda olan Matthew Diamond’un yönetmenlik koltuğunda filmi adeta yükseklere uçurduğu romantizm dolu bir film. Aynı zamanda Tanya karakterini canlandırmakta olan Brooke Burns, ve Thompson karakterini canlandırmakta olan Gregory Harrison’ın performansa filmde adeta pastada çilek konumunda. Filmin senaristliğini yapmakta olan Gregg Rossen ve Brian Sawyer’ın eşsiz benzersiz uyumunu da göz ardı etmek filme haksızlık olur. IMDB’de 300 kişi tarafından 5.7 puanıyla ödüllendirilmekte olan Undercover Bridesmaid filmini film-izle-dunyasi.blogspot.com  iyi seyirler diler yorumlarınızı eksik etmeyelim arkadaşlar. 


DİKKAT ! FİLMLERİ İZLEYEMİYORSANIZ, DNS AYARLARI YAPMAK İCİN DNS ÇÖZÜMLERİ VE FİLMİ İZLEMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ.   film-izle-dunyasi iyi seyirler diler.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers