Filmizlerdim Umut Isığım Türkce Altyazılı izle – Tek Parça Full | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » Umut Isığım Türkce Altyazılı izle – Tek Parça Full

Umut Isığım Türkce Altyazılı izle – Tek Parça Full

Filmin IMDB Puanı: 8.2/10
 Filmin Sinemalar Puanı: 7.0/10
  Filmin Yapım Yılı – Ülkesi: 2012 – ABD
 Filmin Gösterim Tarihi: 4 Ocak 2013 (Türkiye)
 Filmin Türü: Aksiyon , Dram, Tarih
 Filmin Yönetmen:David O. Russell
 Filmin Senaryosu:David O. Russell
 Filmin Başrollerde: Bradley Cooper , Jennifer Lawrence ve Robert De Niro
 Filmin Süresi:122 Dakika
 Filmin Özeti:Hayat her zaman planladığımız gibi gitmez. Pat Solatona evini, işini ve karısını, kısacası her şeyini kaybetmiştir. Bir iddia pazarlığı sonucunda sekiz ayını bir devlet kurumunda geçirdikten sonra, anne babasının yanında yaşamaya başlar. Pat hayatını yeniden kurmaya, olumlu bakmaya ve ayrılıklarının getirdiği zorlu koşullara rağmen karısıyla yeniden bir araya gelmeye kararlıdır. Pat’in anne ve babasının tek isteği ise oğullarının yeniden ayağa kalkması ve ailesinin Philadelphia Eagles futbol takımına olan takıntılarını paylaşmasıdır. Pat kendi sorunları olan gizemli Tiffany ile tanışınca, işler daha karmaşık bir hal alır. Tiffany Pat’e karısıyla yeniden bir araya gelmelerinde yardımcı olmayı teklif eder, tabi eğer karşılığında Tiffany için önemli bir şey yaparsa. Anlaşmalarını uygulamaya koydukları süreç içinde, ikili arasındaki bağ gelişir ve ikisinin de hayatında olumlu şeyler olmaya başlar.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers