Filmizlerdim Tutsak Captive filmi fulll izle (2012) Türkce altyazı izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » Tutsak Captive filmi fulll izle (2012) Türkce altyazı izle

Tutsak Captive filmi fulll izle (2012) Türkce altyazı izle

Gösterim tarihi: 5 Ekim 2012
IMDB puanı: 6.2/10
Yapım: 2012
Oyuncular: Isabelle Huppert, Katherine Mulville, Marc Zanetta, Maria Isabel Lopez, Rustica Carpio, Timothy Mabalot
Tür: Gerilim
Senaryo: Brillante Mendoza
Yönetmen: Brillante Mendoza
Orijinal İsim: Captive 
Film konusu : Fransız insani yardım gönüllüsü Thérèse Bourgoine, Filipinler’deki Palawan Adası’nda bir STK’da iş hayatını sürdürmektedir. Thérèse, kendisi gibi gönüllü iş arkadaşı Soledad ve bir kaç turist, zalim bir ekip tarafından esir alınırlar. Grup, Mindanao Adası’ndaki yüksek dağların derin vadinlerinde bir bölgeye sığınır ve Filipinler ordusundan kaçmak için elinden geleni yapar. Rehineler ve gerillalar devamlı hareket halinde, arkalarındaki askerlerle birlikte bir kamptan öbürüne gider ve mevsimlerce süren zorlu bir imtihan verirler.
film etiketler : En son çıkan filmler 2012, seri katil filmleri, tutsak 2012 izle, tutsak türkçe dublaj izle, zincirli türkçe dublaj izle 

DİKKAT ! MAHKEME KARARLARI NEDENİYLE FİLMLERİ İZLEYEMİYORSANIZ, DNS ÇÖZÜMLERİ VE FİLMİ İZLEMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers