Filmizlerdim Timeline: Zaman Ötesi Türkce Dublaj izle – Tek Parça Full | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , , » Timeline: Zaman Ötesi Türkce Dublaj izle – Tek Parça Full

Timeline: Zaman Ötesi Türkce Dublaj izle – Tek Parça Full

Filmin IMDB Puanı:4.3/10
 Filmin Sinemalar Puanı:7.1/10
 Yapım Yılı ve Ülkesi:2003 – ABD , Fransa , İngiltere
 Gösterim Tarihi: 9 Haziran 2004 (Turkey)
 Filmin Türü:Aksiyon , Bilim Kurgu , Fantastik
 Filmin Yönetmeni: Richard Donner
 Filmin Senaristi: Michael Crichton
 Başrol Oyuncuları: Paul Walker, Gerard Butler, Billy Connolly
 Film Süresi: 116 dk
 Filmin Özeti:Geleceğe şaşırtıcı bir biçimde bakan “Timeline”, Fransa’da Ortaçağa ait bir kaleyi inceleyen bir grup arkeoloji öğrencisinin çalışmaları sırasında, profesörlerinin birdenbire 14. yüzyılın içinde ortadan kaybolmasını konu alıyor.
 Feodal savaşın içinde profesörü kurtarmak için büyük bir tehlike içine giren öğrenciler, sadece geçmişi kazı yaparak bulmaya çalışmadıklarını, aynı zamanda geçmişin içinde yaşadıklarının da farkına varırlar. Çok kısa zamanları olan öğrenciler profesörü kurtarmak için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklar fakat; 21.yy tekrar geri dönebilecekler mi?
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers