Filmizlerdim Sevmek Gibi - Like Someone in Love türkce altyazı filmi izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Sevmek Gibi - Like Someone in Love türkce altyazı filmi izle

Sevmek Gibi - Like Someone in Love türkce altyazı filmi izle

Gösterim tarihi: 15 Ekim 2012
film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 7.7/10
IMDB puanı: 7.1/10
Yapım: 2012
Oyuncular: Denden, Rin Takanashi, Ryo Kase, Tadashi Okuno
Tür: Dram
Senaryo: Abbas Kiarostami
Yönetmen: Abbas Kiarostami
Orijinal İsim: Like Someone in Love 
film konusu : Akiko, eğitimi için ihtiyacı olduğu maddiyatı karşılayabilmek amacıyla okul dışında fahişelik yapan genç yaşlarda bir üniversite öğrencisidir. Günün birinde işi anında tanıştığı müşterilerden birisi, ileri yaşta bir profesör olan Takaşi’yle aralarında başlayan ilişki yaşamında bir kırılma noktasını doğuracaktır. Bu sıradışı ilişkinin içerisine, üçüncü kişi olan Akiko’nun belalı sevgilisi de girdiğinde işler adeta alt üst olacaktır. IMDB’de 1000 kişi tarafından 7.1 puanıyla değerlendirilmekte olan Sevmek Gibi filmini izledikten sonra Elena filmini izlemenizi öneririz.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers