Filmizlerdim Oyunbozan Ralph filmi izle 2013 | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » Oyunbozan Ralph filmi izle 2013

Oyunbozan Ralph filmi izle 2013

Gösterim tarihi: 15 Şubat 2013
film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 8.0/10
IMDB puanı: 7.9/10
Yapım: 2012
Oyuncular: Alan Tudyk, Dennis Haysbert, Ed O'Neill, Edie McClurg, Jack McBrayer, Jane Lynch, Joe Lo Truglio, John C. Reilly, Mindy Kaling
Tür: Animasyon, Komedi
Senaryo: Rich Moore
Yönetmen: Rich Moore
Orijinal İsim: Wreck-It Ralph 
film konusu : Atari oyunlarının bina düşmanı ‘kötü adamı’ rolündeki Ralph, hem senelerdir aynı işi yapmaktan oldukça bunalmış hem de oyunun iyi adamı tamirci ‘Felix’ gölgesinde kalmaktan adeta gına gelmiştir. Bu sırada da tüm övgüleri Felix alır. Ralph artık iyi bir kahraman olmayı hedefler ve diğer video oyunları arasında tereddütte kalmaya başlar. Ancak oyundan oyuna sıçrarken yol açtığı bir kaza Sugar Rush oyununu risk altında bırakan bir düşmanın serbest bırakılma sebebi olmuştur. Eline geçen bu kahraman olma fırsatını başarılı bir şekilde değerlendirebilecek midir? IMDB’de 80.000 kişi tarafından 7.9 puanıyla değerlendirilmekte olan Oyunbozan Ralph filmi iyi seyirler dileriz.
film etiketler : Oyunbozan Ralph filmi izle 2013, Oyunbozan Ralph filmi izle, Oyunbozan Ralph filmi full izle, Oyunbozan Ralph film izle, Oyunbozan Ralph filmi türkçe dublaj izle,Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers