Filmizlerdim oğlum bak git filmi izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE

oğlum bak git filmi izle

IMDB Puanı:5,3
Yönetmen Adı:Kamil Çetin
Oyuncular:Metin Yıldız, Yavuz Seçkin, Selahattin Taşdöğen
Tür: 2012 filmleri, Aile filmleri, Film İzle, Genel, Komedi filmleri, Macera filmleri, Yerli Filmler
Yapım Yılı:Türkiye
Senaryo:Oğlum Bak Git
Vizyon Tarihi:2012
Etiketler: komedi, Yerli flim, 2012 filmleri, komedi filmleri izle, oğlum bak git filmi izle,

2012 yılında en çok konuşulan olaylardan biriside ‘’oğlum bak git’’ sloganı oldu. Hani hatırlarsınız ya bir çöpçünün çocuğa oğlum bak git demesini ve onu sonra dövmesini işte o olay bir film haline getirildi. Yavuz Seçkin ve Metin keçeci gibi ünlü oyuncuların yer aldığı bu film şuanlar da vizyona girmiştir. Oğlum Bak Git full İzle filmini çıkar çıkmaz sitemize ekleyeceğiz. Şuanda oğlum bak git full izle yerine oğlum bak git fragman izle seçeneği mevcuttur. Filmin yönetmenliğini ise; Kamil Çetin üstlenmiştir. film-izle-dunyasi sunar.

Oğlum Bak HD izle filminin Konusu.

Filmin konusu hakkında sizi aydınlatmak adına biraz bilgi vermek istiyorum. Filmin karakterlerinden Orhan ( Yavuz Seçkin ) doğduğu günden beri bütün şansızlıklar üzerine doğru gelmektedir bir türlü rahat edememektedir. Bu hayat yolculuğunda taksici olarak yaşamını sürdürmektedir. Hayatında bir şey doğru gitmeye çalışsa bile hemen bir ani terslik oluyor ve olaylar komik bir hale geliveriyor. Orhan’ın yakın dostlarından Kürşat (Metin Yıldız) ve Teoman (Veysel Diker) bu talihsizliklerini yenebilmek adına bilim ve ilimi bir araya getirerek kapsamlı bir çalışma yapmak istemektedirler.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers