Filmizlerdim Kuşatma Filmini Türkçe Dublaj izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » Kuşatma Filmini Türkçe Dublaj izle

Kuşatma Filmini Türkçe Dublaj izle

Filmin Adı: Kuşatma - The Siege (Türkçe Dublajdır.)
Filmin Yapım Yılı: 1998
Filmin Yapım Yeri: ABD
Filmin Türü: Polisiye - Dram - Gerilim - Suç - Politik
Filmin Süresi: 1 saat 56 dakika
Filmin Oyuncuları: Lance Reddick, Bruce Willis, Tony Shalhoub, Annette Bening, Denzel Washington
Filmin Yönetmeni: Edward Zwick
Filmin Yapımcıları: Lynda Obst, Edward Zwick
Filmin Senaristleri: Lawrence Wright, Edward Zwick, Menno Meyjes
Film Hakkında: "Kuşatma (The Siege)" filmi, 1998 yılında ABD'de çekimiş olan 1 saat 56 dakikalık bir suç ve drama filmidir. Filmin yönetmeni Edward Zwick'dir.
Filmin Konusu: Günümüz dünyasının en büyük korkusu ve paniği gün gelip terörizmin insan varlığını tehdite sokmasıdır. Şubat 1993 ise Dünya Ticaret Merkezi`ne konulan bomba ile bu konudaki tüm haklılığın yitirilmesi demektir. Şimdi artık ABD hükümeti sadece New York`un değil, dünyanın tüm büyük merkezlerindeki olası olaylar karşısında yegane sorumlu durumundadır.1997`de ise hem hükümetin hem de kanun koyucu tüm kişilerin konu üzerinde durmasını sağlayacak bir yıl olmuştur.
İyi seyirler dileriz...
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers