Filmizlerdim İnşallah - Inch’Allah filmi altyazı izle 2013 | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » İnşallah - Inch’Allah filmi altyazı izle 2013

İnşallah - Inch’Allah filmi altyazı izle 2013

Gösterim tarihi: 3 Nisan 2013
film-izle-dunyasi.blogspot.com puanı: 7.1/10
IMDB puanı: 6.7/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Carlo Brandt, Evelyne Brochu, Hammoudeh Alkarmi, Sabrina Ouazani, Sivan Levy, Yousef Joe Sweid, Zorah Benali
Tür: Dram
Senaryo: Anaïs Barbeau-Lavalette
Yönetmen: Anaïs Barbeau-Lavalette
Orijinal İsim: Inch’Allah 
film konusu : Kanada ve Fransa yapımı olan film 3 Nisan 2013′te gösterime girmesi planlanıyor. Anaïs Barbeau-Lavalette yazdığı ve yönettiği filmin konusu şu şekilde: Chloe zamanını Ramallah ile Kudüs arasında paylaştırmaya çalışan genç bir Kanadalı doktordur. Ramallah’da Kızılhaç ile çalışmakta, Kudüs’te genç bir İsrail askeri olan arkadaşı Ava ile yan yana yaşamaktadır. Çatışmalara karşı oldukça hassas olan Chloe genç kadınların hamileliklerini gözlemlediği mülteci kampına gitmek için iki şehir arasındaki kontrol noktasından her gün geçmek zorundadır. Hastalarından Rand ile arkadaş olan Chloe işgal edilmiş bölgelere dair daha çok şey öğrenir ve Rand’ın ailesiyle daha çok vakit geçirmeye başlar. Çatışmanın tarafları arasında ikiye bölünen Chloe arkadaşları arasında köprü kurmak için elinden geleni yapar ama iki tarafa da yabancı kalmanın zorluklarını da yaşamaktadır. 
film etiketler : İnşallah filmi izle, İnşallah filmi full izle, İnşallah - Inch’Allah filmi altyazı izle 2013,

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers