Filmizlerdim Hazine Avcısının Maceraları Türkçe Dublaj izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » Hazine Avcısının Maceraları Türkçe Dublaj izle

Hazine Avcısının Maceraları Türkçe Dublaj izle
Film izle : Hazine Avcısının Maceraları Türkçe Dublaj izle
 Tür : 2012 Filmleri, 2013 Filmleri izle, Animasyon, Komedi, Macera
 Yapım : 2012 - Spain
 Yönetmen : Enrique Gato
 Oyuncular : Meritxell Ané, Óscar Barberán, Belinda, Carles Canut, Michelle Jenner, Adam James
 IMDB Puanı : 5.6
 İzlenme : 184
 film konusu : Hazine Avcısının Maceraları Türkçe Dublaj izle – Hayal gücü çok geniş birisi olan Tad (Meritxell Ané) hayallerinin kahramanı olan Max Mordon’a hayrandır. Herşeyiyle ona özenen Tad, küçükken büyükannesinde kalırken bile evin bahçesinde kazı yapardı. Kendisini eğiten ve bir çok konuda katkısı olan Profesör Humbert (Carles Canut) bir arkeoloji araştırmasına önemli bir olaydan dolayı gidemez. İşi Tad üstlenir. Uzak diyarlara Köpeği Jeff ile yola çıkan Tad’i çok heyecanlı macelarar da yanlız bırakmaz..
Hazine Avcısının Maceraları izle – Meritxell Ané, Óscar Barberán ve Belinda’nın başrollerini oynadığı 2012 yapımı Las aventuras de Tadeo Jones izle Filminin yönetmenliği ise Enrique Gato’ya aittir.
Hazine Avcısının Maceraları Türkçe Dublaj izle, Hazine Avcısının Maceraları filmi izle, Hazine Avcısının Maceraları filmi full izle,

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers