Filmizlerdim Görünmez Savaşçı Stealth izle (2012) | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » Görünmez Savaşçı Stealth izle (2012)

Görünmez Savaşçı Stealth izle (2012)

Gösterim tarihi: 20 Ocak 2012
 IMDB puanı: 7.4/10
 Yapım: 2012
 Oyuncular: Amy Ziering, Ariana Klay, Elle Helmer, Jessica Hinves, Kirby Dick, Kori Cioca, Trina McDonald
 Tür: Dram, Savaş, Belgesel
 Senaryo: Kirby Dick
 Yönetmen: Kirby Dick
 Orijinal İsim: The Invisible War 
 film konusu : Görünmez Savaş, Amerikan ordusunda geçmekte olan tecavüz hadiselerinin teyet geçilmesine karşı açılan soruşturmaları öykülüyor. Yönetmen, saldırıya maruz kalmış bayan askerlerin, hadiseyi cesaretli bir şekilde rapor ettikleri an şefleri tarafından ihanete uğrama öykülerini aktarıyor. Saldırıya ve tecavüze maruz kalmış yüz binlerce bayan ve erkek için, umut penceresi olmuş belgesel, askeri politikanın değişim göstermesine yardım etmekte olan ender filmlerdendir. 
film etiketler : Görünmez Savaşçı izle, Görünmez Savaşçı, Stealth Görünmez Savaşçı Stealth 1080p izle, Görünmez Savaşçı Stealth 720p izle, Görünmez Savaşçı Stealth fragman izle, Görünmez Savaşçı Stealth full izle, Görünmez Savaşçı Stealth hd izle Stealth izle,

DİKKAT ! MAHKEME KARARLARI NEDENİYLE FİLMLERİ İZLEYEMİYORSANIZ, DNS ÇÖZÜMLERİ VE FİLMİ İZLEMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ.
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers