Filmizlerdim Fırtına Savaşı Türkçe Dublaj izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » Fırtına Savaşı Türkçe Dublaj izle

Fırtına Savaşı Türkçe Dublaj izle

Filmin Adı: Fırtına Savaşı - Storm War izle (Türkçe Dublajdır.)
Filmin Yapım Yılı: 2011
Filmin Yapım Yeri: ABD
Filmin Türü: Savaş - Gerilim - Macera
Filmin Süresi: 1 saat 30 dakika
Filmin Yönetmeni:
Todor Chapkanov
Filmin Oyuncuları: Billy Slaughter, Jason London, Stacy Keach, Lance E. Nichols,Erin Cahill
Filmin Senaristi: Paul A. Birkett
Film Hakkında: "Fırtına Savaşı (Storm War izle)" filmi, 2011 yılında ABD'de çekilmiş olan 1 saat 30 dakikalık bir savaş filmidir.
Filmin Konusu: İlginç ve tuhaf hava olayları, güçlü ve durdurulamaz fırtınalara yol açmaktadır. 2 kardeş vardır. Bunlarında araları pek iyi değildir. Fakat kendileri bilim adamı oldukları için bu hava olaylarının nedenini öğrenmek isteyeceklerdir ve tekrar barışıp bu hava olaylarının arkasında yatan sırrı çözmeye çalışacaklardır. Daha sonra anlayacaklar ki bu güçlü fırtınalara sebebiyet veren onların babalarıdır. Bu 2 kardeş babalarını durdurmak için ellerinden geleni yapacaklardır.
İyi seyirler dileriz...

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers