Filmizlerdim Celal ile Ceren Full Hd 1080p izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » Celal ile Ceren Full Hd 1080p izle

Celal ile Ceren Full Hd 1080p izle

Filmin Adı: Celal ile Ceren (Yerli Film)
Filmin Yapım Yılı: 2013
Filmin Yapım Yeri: Türkiye
Filmin Süresi: 1 saat 54 dakika
Filmin Türü: Romantik - Komedi
Filmin Yönetmeni: Togan Gökbakar
Filmin Senaristi: Şahan Gökbakar
Filmin Oyuncuları: Gökçen Gökçebağ, Şahan Gökbakar, Dilşah Demir, Ezgi Mola
Filmin Yapımcısı: Şahan Gökbakar
Film Hakkında: "Celal ile Ceren" filminde, Şahan Gökbakar, Recep İvedik serisindeki gibi, bu filmdeki komedi dolu sahnelerde aynı şekilde sizi kırıp geçirmeye yetecektir.
Filmin Konusu: Celal ile Ceren, birbirini seven iki romantik aşıktır. Ama ilerleyen zamanlarda Celal işin tadını tuzunu kaçırınca iş ayrılığa doğru gider. Celal bekarlığa veda partisine gitmek isteyince Ceren buna karşı çıkacaktır ve Celal'da onu dinlemeyip bu partiye gidince, Ceren, Celal'den ayrılacaktır. Celal ayrıldıktan sonra ise başına gelmeyen kalmaz. Bin türlü belalar yanında gezer. En sonunda Celal, Ceren'in yokluğunda kendinin anlamsız olduğunu anlayacak ve onunla barışmak için çaba harcayacaktır.
İyi seyirler dileriz...
NOT: Celal ile Ceren filmi eklenmiştir. Dilerseniz fragmanı izleyerek film hakkında bilgi sahibi olduktan sonra filmi izleyebilirsiniz.
Celal ile Ceren Filminin Fragmanı


Celal ile Ceren izle
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers