Filmizlerdim Bana Bir Soygun Yaz full hd izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » Bana Bir Soygun Yaz full hd izle

Bana Bir Soygun Yaz full hd izle

Filmin Adı: Bana Bir Soygun Yaz (Yerli Film)
Filmin Yapım Yılı: 2012
Filmin Yapım Yeri: Türkiye
Filmin Türü: Komedi
Filmin Senaristi: İnci Uluçay
Filmin Süresi: 1 saat 44 dakika
Filmin Oyuncuları: Ömür Arpacı, Hakan Yılmaz, Mehmet Usta, Mehmet Özgür, Sera Tokdemir
Filmin Yönetmeni: Biray Dalkıran
Film Hakkında: Bana Bir Soygun Yaz filmi, 2012 yılında Türkiye'de çekilmiş olan, 1 saat 44 dakikalık bir komedi filmidir.
Filmin Konusu: 3 kafadar bir şekerleme kutusu bulurlar. Daha sonra bu 3 kafadardan birinin sevgilisi, erkek arkadaşının onu aldattığını düşünür ve sinirli olduğundan dolayı şekerleme kutusunu ve hediyeleri yakar. Ama bilmedikleri birşey vardır. Aslında o şekerleme kutusunun içinde yüklü miktarda para vardır ve bu para bir mafyaya aittir. Daha sonra bu mafya bu 3 kafadarı yakalar ve hırpalar. Bunlarda bu paranın bulunması için ve kendilerinin artık sefa sürmeleri için bir soyguna kalkışırlar ve bunların başına gelmeyen kalmaz...
İyi seyirler dileriz...
NOT: Filmi izleme seçeneği ve fragmanı altta bulunmaktadır. Eğer dilerseniz filmi izlemeden önce fragmanı izleyip film hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bana Bir Soygun Yaz Filminin Fragmanı


Bana Bir Soygun Yaz izle
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers