Filmizlerdim Allah ın Sadık Kulu Barla Filmi Full izle 2011 | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , , » Allah ın Sadık Kulu Barla Filmi Full izle 2011

Allah ın Sadık Kulu Barla Filmi Full izle 2011

Yapım : Türkiye.
 Yapım Yılı : 2011
 Türkiye Gösterim Tarihi : 4 Kasım 2011
 Yönetmen : Esin Orhan.
 Yapımcı : Ser Film.
 Filmin Türü : 3 Boyutlu, Çizgi Film, Çocuk, Animasyon, Dram ve Biyografi türündedir.
 Filmin Dili : Türkçe.
 Filmin Başrol Oyuncuları ve Diğer Oyuncu Kadrosunu Seslendirenler : Faruk Akgören, Ugur Aslanoglu, Murat Aydın, Erkan Bektaş, Melih Ceylan, Gürkan Demir, Ercan Demirel, Sinan Divrik, Emrah Eren, Nami Esatgil, Gürsu Gür, Burak Sarımola, Sener Savaş, Enver Seyitoglu ve Uğur Taşdemir seslendirmeleri yapmışlardır.
Said Nursi’nin hayatı bu kez animasyon filmi olarak karşımıza çıkıyor. 2011 yılında belgesel, çizgi ve film olarak karşımıza çıkan, yakın tarihin en büyük alimlerinde Bediüzzaman Said Nursi’nin hayatı bu kez Barla’da yaşadığı olayları konu ediniyor.
Filmin Konusu : Yakın dönemin en büyük alimlerinden Bediüzzaman Said Nursi’nin Barla’da geçen hayatı belgesel, çizgi, sinema filmi derken bu kez animasyon filmiyle beyazperdeye taşınıyor.


 
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers