Filmizlerdim 28 Gün Sonra Türkçe Dublaj izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » 28 Gün Sonra Türkçe Dublaj izle

28 Gün Sonra Türkçe Dublaj izle

Filmin Adı: 28 Gün Sonra - 28 Day Later (Türkçe Dublajdır.)
Filmin Yapım Yılı: 2002
Filmin Yapım Yerleri: ABD - İngiltere - Hollanda
Filmin Süresi: 1 saat 53 dakika
Filmin Türü: Korku - Gerilim - Bilim Kurgu
Filmin Yönetmeni: Danny Boyle
Filmin Senaristi: Alex Garland
Filmin Oyuncuları: Luke Mably, Cillian Murphy, Naomie Harris, Christopher Eccleston, Brendan Gleeson
Filmin Yapımcısı: Andrew Macdonald
Film Hakkında: "28 Gün Sonra (28 Day Later)" filmi, 2002 yılında, 3 farklı ülkede çekilmiş olan 1 saat 53 dakikalık, bilim kurgu sahneleri içeren bir korku gerilim filmidir.
Filmin Konusu: Bilim adamları insanların neden sinirli ve öfkeli olduklarını araştırırlar ve bu sinir ve öfkelerini yok edebilecek bir deney yaparlar. Bu deneylerin sürecinde bir virüs geliştirirler ve deneylerinide maymunların üzerinde yaparlar. Bunu öğrenen hayvan hakları koruyucuları çok sinirlenirler ve bilim adamlarının deney yaptıkları binaya sızarlar. Daha sonra virüs enjekte edilmiş bir maymunu serbest bırakırlar. Bu maymun virüsün etkisiyle tam bir canavara dönüşmüştür ve etrafına dehşet saçacaktır.
İyi seyirler dileriz...
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers